אטרקציות לילדים בצפון | פעילויות לילדים
 דבורת הדבש מרכז המבקרים
 חנות קונספט חנות מוצרי דבש
 גליל תחתון איך מגיעים?
 תירות פנים סיור וירטואלי
 דבורת הדבש דבורים ודבש
 זחלי המשי זחלי המשי
 מידע למורים מידע למורי
 יסודי, חטיבות ותיכונים
 מידע לגננות מידע לגננות
 הפעלות לקייטנות הפעלות לקייטנות
 משחקים חינם ברשת משחקים לילדים
 טיולים למבוגרים טיולים למבוגרים
 מתכוני דבש מתכוני דבש
 
 
  דבורת התבור בפייסבוק
 
 פסטיבל הדבש בדבורת התבור בסימן בישול גורמה

מרכז המבקרים דבורת התבור במושב שדמות דבורה מזמין כמידי שנה את המבקרים לבוא ולצפות בנפלאות ענף הדבש במסגרת פסטיבל הדבש הנערך כמידי שנה ביוזמת מועצת הדבש.
במהלך ימי הפסטיבל אנו מזמינים את משפחות המבקרים להגיע לדבורת התבור עם מתכון הדבש האהוב עליהן. כל משפחה שתעלה את המתכון לרשת חברתית ותתייג את דבורת התבור תזכה בצנצנת 130גר' דבש במתנה.
בנוסף השנה, חברו דבורת התבור והסטודיו לבישול מת"א במסגרת הפסטיבל ובישלו עבורכם הפתעה מתוקה וטעימה במיוחד לכל חובבי הקולינריה.

סדנת בישול ייחודית של בשר ודבש

בשנים האחרונות אנו עדים להתעוררות בנושא הבנת הדבש על זניו השונים, התפתחות טבעית שהינה פועל יוצא של התפתחות העולם הקולינרי והרצון להבין ולשלב חומרי גלם טבעיים ואיכותיים.
סדנה זו הינה על טהרת הבשר והדבש הישראלי. היא תשלב הסבר על תהליך גידול הדבורים ורדיית זני הדבש השונים ע"י הדבוראי בועז בן זאב מדבורת התבור מחבר הספר "שנה מתוקה כדבש" (כולל כוורת שקופה בסדנה עצמה) עם הסבר מקצועי אודות בשר וחלקיו, סוגי נתחים והתאמתם לשיטות הבישול השונות, מונחי ייסוד כמו שיוש ויישון בשר, טיפים כיצד לקנות בשר טרי, הכנת מרינדות, רטבים ועוד. סדנת הבישול תועבר ע"י  שף זיו שטיינברג המנהל הקולינרי והשף הראשי של הסטודיו לבישול, בוגר בית הספר "תדמור", ובעל ניסיון רב בעולם הבישול במסעדות וחברות קייטרינג מובילות.

במהלך הסדנה נכין שש מנות בשריות יצירתיות ושונות בנוסף לתוספות וקינוח כולם בשילוב זני דבש שונים. הסדנה מיועדת לחובבי אוכל מושבעים (ולא לאנשים שבעים) בסדנה כל משתתף מכין את המנות בעצמו, ומקבל בסך הכל מעל 600 גרם בשר איכותי מלווה בשפע יינות ושתייה חמה ללא הגבלה.

כל משתתף בסדנה יקבל כרטיס כניסה לסיור מלא במכוורת ומרכז המבקרים דבורת התבור (אחד למשפחה)

הסדנאות יתקיימו בסטודיו לבישול בת"א ב31/8 וב 6/9 משעה 19:00 ועד 22:30 מחיר למשתתף 285 ₪ (6% הנחה לזוגות, 10% הנחה לקבוצה של 4 משתתפים ומעלה) לפרטים והרשמה 073-7415633 או באתר www.bishulon.co.il

הסיורים בדבורת התבור יתקיימו לאורך כל ימי פסטיבל הדבש מה14/8 ועד ראש השנה. הסיורים מתקיימים לפי שעות הפעילות המפורסמות באתר דבורת התבור. מידע נוסף בטלפון 04-6769598 או באתר www.dvorat-hatavor.co.il

שעות הפעילות בדבורת התבור ימי א-ה 9:00-17:00 (כניסה אחרונה ב15:00).
יום ו' וערבי חג 9:00-16:00 (כניסה אחרונה ב13:00).
שבתות וחגים 9:00-17:00 (כניסה אחרונה ב15:00).
מחיר הסיור והפעילות בדבורת התבור: 37 ₪ למבוגר 49 ₪ לילד 

 

פסטיבל הדבש פסטיבל הדבש 2014פסטיבל הדבש 2014 בדבורת התבור
 

שנה טובה ומתוקה לכולם!
 

לייבסיטי - בניית אתרים